Kontakt

Lenka Graf

ředitelka NFEP

lenka.graf@energie-pomaha.cz

Jsem hrdá Češka, která žije většinu roku ve Spojených státech. Zapojuji se do místní komunity a přemýšlím, které prvky amerického života lze přenést do rodného Česka; právě vztah k místu, ve kterém žiji a přirozená potřeba úspěšných pomáhat méně šťastným, je pro mě nejvíce inspirující. Dlouhodobě spolupracuji s nadacemi, pořádám charitativní akce, které spojuji se svou původní profesí a celoživotním koníčkem – hudbou. Všemu jsem se rozhodla dát ještě vyšší řád a smysl, proto jsem založila Nadační fond Energie pomáhá. Jsem ráda, že po mém boku stojí můj manžel Aleš, který je ochoten podporovat každou smysluplnou aktivitu fondu.

Aleš Pospíšil

člen správní rady

+420 775 708 082

ales.pospisil@energie-pomaha.cz

Spolupráce s nadačním fondem je skvělou duševní hygienou manažera, který ve své každodenní práci musí sledovat tvrdá data a usilovat o neustálý firemní růst. Moc rád jsem se připojil k Lence a k Alešovi, kteří se snaží pomáhat ostatním Není to ale vůbec jednoduché, nelze určitě pomáhat všude a všem… Přesto mám pocit, že děláme něco, co má skutečný smysl. V tom nacházím uspokojení.

Věra Bílková

specialistka marketingové komunikace

 +420 778 819 132

vera.bilkova@energie-pomaha.cz

Nabídku zapojit se do činnosti nadačního fondu jsem nemohla odmítnout. I já jsem maminka a proto si uvědomuji, jak křehký je svět dětí a jak bezmocnými se mohou stát. O to víc mne těší, že mohu svou energii věnovat nadačnímu fondu a těm, kteří to potřebují.