Podpořené projekty


Vaše energie byla tam, kde ji bylo opravdu třeba. Těší nás, že jsme mohli s vaší pomocí podpořit následující projekty a rozzářit spoustu dětských tváří úsměvem, na který se nezapomíná.


ProjektVybraná částkaPředánoÚčel
Pomáháme válkou postiženým ukrajinským rodinám 10 000 000 Kč Město Ústí nad Labem Stravování ukrajinských rodin
Leonka Plíntová 2018 50 000 Кč Babička Leonky Plíntové Léčebné výlohy
Leonka Plíntová 2017 55 020 Кč Babička Leonky Plíntové Pořízení neuro-rehabilitační léčby v Klimkovických lázních

Skákejme pro zdravé srdce 2017

100 212 Кč Zdravotnická záchranná služba ÚK Pořízení stacionárního defibrilátoru


 

Skákejme pro zdravé srdce 2017

25. 9. 2017 vrcholil projekt Skákejme pro zdravé srdce, v rámci kterého se děti učí větší pohybové aktivitě, zdravému životnímu stylu a prevenci srdečních onemocnění. Vybrané finanční prostředky byly použity na nákup stacionárního defibrilátoru.

S radostí a energií v srdci děkujeme.

Leonka Plíntová 2017

V rámci Ústeckých Vánoc uspořádala Lenka Graf, ředitelka a zakladatelka Nadačního fondu Energie pomáhá, 2 adventní koncerty, z jejichž výtěžku byla vybrána část peněz na neuro-rehabilitační léčbu v Klimkovických lázních pro Leonku. Partnerem akce byla společnost CENTROPOL ENERGY, a. s., přední dodavatel elektřiny a plynu v ČR.

Leonka Plíntová 2018

Na Centropol 9. Plesu severočeských patriotů se v sobotu vydražil za 50 tisíc korun dres fotbalové legendy a současného gólmana Arsenalu Petra Čecha. Výtěžek dražby poputuje opět na charitu - získaných 50 tisíc korun zajistí měsíční lázeňskou léčbu čtyřleté Leonce Plíntové, která je stižena mozkovou obrnou.